• |
ide | kryesore
drini.jpg

Drini Zeqo baba?! (Video)

I ftuar në emisionin e pasdites me “Rudinën” ndër të tjera ai ka folur për mardhënien me babain dhe humbjen …

bimi.jpg

Zyrtare Bim Bimma në MTV (Foto)

I njohur pak për publikun shqipëtar por ka arritur të zë një vend mjaft të rëndësishëm në mesin e shumë …

Kthehu