• |
ide | kryesore
nicki-minaj-ft-drake-moment-4-life-2.jpg

Drake dhe Nicky kthehen çift (FOTO)

Duket se Drake dhe Nicki po ushqejnë gjithnjë e më shumë thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre. 30-vjeçari …

Kthehu