• |
ide | kryesore
image1 (1).PNG

Marina Vjollca shtatzënë?

Paraqitja e saj në publik të dielën mbrëma në emisionin “Proçesi Sportiv”, ka ngritur dyshime rreth një shtatzënie të mundshme, …

albanaaa.jpg

Aurela Hoxha zhvesh Albana Osmanin

Ajo është pa dyshim një nga femrat më të bukura të ekranit. Por, krahas portretit tipik dhe personalitetit “malësor”, Albana …

Kthehu