• |
ide | kryesore
andraaaaa_1464177843-1107983.png

Sinan Hoxha bëhet baba

Pritja mori fund! Këngëtari i muzikës popullore dhe bashkëshortja e tij, sollën në jetë djalin me emrin Ansi. Andrra Destani …

image.jpeg

Çani: Nxirrni Shukriun nga burgu!

Imitimi i Esma Redepovës nga Rozana Radi, duket se e futi në mendime gazetarin e “Zonë e Lirë”. Kënga “Caje …

image.jpeg

Çani luan doktorash me Bleonën

"Je suis malade" ishte interpretimi i Anxhela Peristerit që ndezi fantazinë e jurisë së "Your Face Sounds Familiar". E sëmura …

Kthehu