• |
ide | kryesore
aferdita.jpg

Afërdita Dreshaj, fanse e CR7

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është fanse e Christiano Rolando -s. Bukuroshja u shfaq si mbështetëse e yllit portugez në stadiumin e …

gisele.jpg

Një super mama si Gisel

Më në fund me pushime! Finalmente de férias!'  Pushimet e Gisele Bundchen vijnë vetëm pak ditë pasi Vogue raportoi se …

theron-penn.JPG

Theron dhe Penn drejt altarit

Me sa duket thashethemet për  një fejesë të mundshme të Charlize Theron dhe Sean Penn janë të vërteta. Aktorja e …

Kthehu