• |
ide | kryesore

Michael Bubble sërish baba

Një lajm i mirë vjen nga çifti i njohur Michael Buble dhe Luisana Lopilato. Këngëtari i njohur dhe aktorja argjentinase …

Kylie Jenner bëhet mama

Një portal australian i quajtur “Mamamia” ka publikuar pa dashje lajmin se Kylie Jenner ka lindur pak orë më parë. …

Kthehu