• |
ide | kryesore
pamela.JPG

Pamela Anderson, siç nuk e keni parë

Harrojeni gjoksin e saj eksploziv me kostum banje të kuq në telefilmin kult “Baywatch” sepse Pamela Anderson ka ndryshuar komplet …

hunziker.jpg

Michelle Hünziker, nënë për herë të dytë

Këtë verë lumturia është dyfishuar për Michelle Hünziker. Pas një sezoni të gjatë e të ngarkuar televiziv, ajo ka nisur pushimet me të dashurin e saj Tomaso Trussardi. Çifti duket …

emina cunmulaj (1).jpg

Të shkruash shqip si Emina

Modelja e njohur shqiptare, e cila shfaqet rregullisht në pasarelat dhe kopertinat botërore të modës, sigurisht di të pozoje për foto si kjo, …

Kthehu