• |
ide | kryesore
IMG_20141103_223130_edit.jpg

Fevziu vishet me jelekun antigjobe

Duke analizuar arbitraritetin apo jo te policise rrugore dhe rregullave te reja te kerkuara, moderatori Blendi Fevziu ka dale ne …

image.jpg

Angela Martini të lë pa frymë

Modelja Angela Martini është shfaqur së fundi në kopertinën më të re të si revistës së njohur zviceriane “Sette Magazine”. …

IMG_20141103_072313.jpg

Çilieta tregon gjithcka

Sa herë që shfaqet Çiljeta surprizon. Këtë herë si këngëtare, ajo është shfaqur në tv Klan, përntë prezantuar këngën e …

ciljeta.jpg

Imazhi i ri i Çiljeta Xhilagës

Me një pamje të re, këngëtarja Çiljeta Xhilagës erdhi para publikut në prezantimin e këngës së saj të re tek …

Kthehu