• |
ide | kryesore
monk2.jpg

Prej vitesh pa bërë seks

Këngëtarja, modelja dhe aktorja e njohur australiane Sophie Monk gjithmonë e kishte dashur famën dhe kur më në fund e …

rita 88.jpg

Rita Ora: Atë natë isha pa brekë

Këngëtarja me origjinë Shqiptare, Rita Ora ka bërë një postim në rrjetin social Instagram. Ajo ka postuar një fotografi të …

Kallash.jpg

Shpërthen Kallashi! (foto)

Këto foto qarkullojnë në rrjetet sociale të Donjeta Kosumit, tashmë e njohur me nofkën “Kallashi”. Valltarja e klubeve të natës …

rihana e vogel.jpg

Rihanna kujton fëmijërinë

Vajza në foton më sipër është ajo që 10 vjet më pas do të zinte faqet e para të gazetave …

Kthehu