• |
ide | kryesore
kamariera.jpg

Kur kafen ta sjell kjo kamariere

A do ta pranonit që kafen t’ua sillte kjo kamariere? Njihuni pra me kamerieren 23-vjeçare, Libby Poëell nga Australia. Kjo …

lo ang.jpg

J.Lo vs Angelina, lufta ka nisur!

Fustane të hapura dhe njëra këmbë komplet e zbuluar. Në Hollywood e quajnë tashmë “poza Angelina" që kur në natën …

rita ora.jpg

Rita Ora: Nuk mund të pres më

Pavarësisht angazhimeve të shumta që ka nëpër koncerte dhe fushata të ndryshme duket se Rita Ora i është përveshur punës …

Kthehu