• |
ide | kryesore
NRYE6ZLL_400x400.jpg

Bebe Rexha ngacmohet seksualisht!

Ajo ka bashkëpunuar edhe me këngëtaren e njohur Nicki Minaj për singlin e saj “No Broken Hearts” si dhe ka …

Kthehu