• |
ide | kryesore
MODELJA.png

Një nudo për fansat

Doutzen Kroes është e njohur për pamjen më të bukur të modeleve në botë. Dhe këtë të premte modelja 29 …

silvia2.jpg

Përgjohet në dhomën e zhveshjes

Modelja dhe prezantuesja italiane Silvia Abbate ka zënë sërish faqet e para të shtypit rozë në vendin fqinj. Ajo është …

albini.jpg

Pse ndryshoi pas martese Albin Kurti?

Në Kosovë të gjithë flasin për hyrjen në qeveri të Albin Kurtit. Lideri i “Vetëvendosjes” la mënjanë ato që kishte …

miley.JPG

Miley Cyrus, nudo në dush

Është ndoshta fotoja e 100-të me “drita të kuqe” për Miley Cyrus. Këngëtarja ka shpërndarë në Instagram për fansat e …

Kthehu