• |
ide | kryesore
sina.jpg

Kritika për grimin e Sinan Hoxhës

Këngëtari i muzikës turbo-folk, Sinan Hoxha, prej vitesh është tejet i angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Ai nuk …

misse-beqiri_6767.jpg

Zhvishet edhe Misse Beqiri

Modelja kosovare, Misse Beqiri, po vazhdon të realizojë foto provokative. Bashkëshortja e portierit të Manchester Unitedit, Anders Lindegaard, ka postuar …

Kthehu