• |
ide | kryesore
sina.jpg

Kritika për grimin e Sinan Hoxhës

Këngëtari i muzikës turbo-folk, Sinan Hoxha, prej vitesh është tejet i angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Ai nuk …

misse-beqiri_6767.jpg

Zhvishet edhe Misse Beqiri

Modelja kosovare, Misse Beqiri, po vazhdon të realizojë foto provokative. Bashkëshortja e portierit të Manchester Unitedit, Anders Lindegaard, ka postuar …

image.jpg

Dekolteja joshëse e Aurela Hoxhës

Modelja shqiptare Aurela Hoxha, e cila ditët e fundit ka udhëtuar drejt Prishtinës, vend në të cilin po fiton gjithnjë …

eminem-480x360.jpg

Çfarë ka ndodhur me Eminem?

Mediat botërore shkruajnë të gjitha se është i pabesueshëm dobësimi i reper-it me famë botërore Eminem. Ai ka dalë në …

rita v.jpg

Ana “B” e Rita Orës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka vazhduar që të tërheqë komente të shumta me pamjen e saj të …

Kthehu