• |
ide | kryesore
ciljeta1.jpg

Sensualja dhe shpërthyesja Çiljeta

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar një tjetër foto në rrjetet sociale mjaft seksi dhe shpërthyese. Por, në këtë foto nuk …

Kthehu