• |
ide | kryesore
nora.jpg

Shkëlqimi i Nora Istrefit

Nora Istrefi vazhdon të jetë rrezatuese si gjithmonë, pavarësisht se tashmë ndodhet në muajt e parë të shtatëzanisë. Këngëtarja nga …

ballina.jpg

Beckham, fotot e aksidentit

Tabloidi britanik, Daily Mail, ka publikuar fotot nga aksidenti i ish reprezentuesit të Anglisë, David Beckhamit.  Janë publikuar foto nga …

il fato.jpg

Prezantuesi i RAI sëmuret LIVE

Kanë kaluar momente frike për publikun e Rai1 dhe për të gjithë admiruesit e prezantuesit Massimo Giletti i cili ka …

insta.jpg

Fotot sexy të Elvanës

Elvana Gjata ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Facebook, me të cilën i ka mahnitur të gjithë …

Kthehu