• |
ide | kryesore
bufonn.jpg

Buffon po shijon dashurinë e re

Janë pushimet e para të dashurisë së Gigi Buffon dhe Ilaria D'Amico. Po shijojnë plazhet e Greqisë por nuk mungon …

Lily-Allen-10.jpg

Kur zbërthehet Lily Allen!

Është tashmë e qartë se këngëtarja britanike Lily Allen nuk do vetë të mbërthehet. Në koncertin e fundit të “V …

prek zogun.jpg

Rihanna prek “zogun”

Duket se edhe Rihanna nuk po njeh më kufi. Ylli i muzikës me origjinë nga Barbados ka zënën sërish faqët …

j-lo.jpg

J. Lo një këngë për b…

Jennifer Lopez sjell se shpejti single-in e saj më të ri me një titull mjaft ekstravagant “Booty” (në shqip po …

cloney.jpg

George Clooney po bëhet baba?

Provat e martesës gjatë një darke romantike në liqenin e Komos dhe më pas një puthje apasionante. Për herë të …

pirlo.jpg

Pirlo, shiko çfarë ke humbur!

Duket sikur kërkon t’i thotë ish-burrit të saj, Andrea Pirlo “shiko çfarë ke humbur”.  Deborah Roversi, ish-gruaja e fantazistit të …

rita-2_7059.jpeg

Rita me ngjyra leopardi

 Rita Ora shpesh di të thyej kufijtë sidomos sa i përket modës   Rita ka shkëlqyer mbrëmë në paraqitjen e …

madona.jpg

Gëzuar ditëlindjen Madonna!

Diva e muzikes pop, Madonna mori 1.9 milionë urime në Instagram në datëlindjen e saj të 56-të. Nga fansat e …

Kthehu