• |
ide | kryesore
motra-1_7053.jpg

Një tjetër bombë nga Dreshajt

Motra bukuroshe e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona ua ka uruar shqiptarëve Krishtlindjet me një foto shumë seksi. Jehona …

rita.jpg

Ja si ju uron Rita Ora!

Seksi dhe me nje kapuc te Babagjyshit te Vitit te Ri ne koke. Kjo eshte fotoja qe ka zgjedhur si …

Kthehu