• |
ide | kryesore
image.jpg

Madonna shkruan shqip në twitter

Mbretëresha e Pop-it Madonna e cila kishte disa kohë që i mungonte muzikës, ka publikuar së fundi gjashtë këngë në …

dhurata.jpg

Fotot seksi të Dhurata Ahmetajt

Modelja nga Kosova, Dhurata Ahmetaj ka pozuar para aparatit të fotografit Veton Osmani. Ajo kishte deklaruar se para festave të …

camerondiaz-benjimadden-480x360.jpg

Cameron Diaz do të martohet

Aktorja Cameron Diaz është fejuar dhe së shpejti do të martohet. Sipas “Us Weekly” jo rastësish ajo ka mbajtur një …

2014-12-19 19.33.02.jpg

Gjejeni të kujt janë…

Me gjasë nuk e dini kujt i përkasin këto të pasme. Janë të Jen Selter, një bukuroshje që është bërë …

Erla.jpg

Erla Mëhilli bëhet nënë

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erma Mëhilli bëhet nënë. Lapsi.al mësoi se ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj …

Kthehu