• |
ide | kryesore
tifozja.jpg

Kjo eshte tifozja me e re e Interit

Quhet Nabilla Benattia. Eshte 22 vjec dhe nje modele dhe prezantuese e njohur televizive ne France. Por tashme eshte bere …

ciljeta.jpg

Kur përkulet Çiljeta

Kur përkulet Çiljeta normalisht përbën ngjarje. Edhe më indiferentët vështirë se do të kishin rezistuar pa parë në bisht të …

tuna.jpg

Tuna nervoze me fansat e saj

Siç duket kënga më e re e Tunës dhe Getit nuk është duke u pëlqyer mjaft nga publiku. Shumicën e …

ADELINA TAHIRI OK.jpg

Adelina Tahiri me look të ri në plazh

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri, është shfaqur me një look të ri, sipas tendencës së momentit, që janë gërshetat. …

Rihanna.jpg

Me kë ishte Rihanna në Botëror?

Nëse do ta kishit parë Twitter-in e Rihanna -s mbrëmjen e së dielës, do të kishit konstatuar se këngëtarja nga …

Kthehu