• |
ide | kryesore
emina cunmulaj (1).jpg

Të shkruash shqip si Emina

Modelja e njohur shqiptare, e cila shfaqet rregullisht në pasarelat dhe kopertinat botërore të modës, sigurisht di të pozoje për foto si kjo, …

angelina nuse.jpg

Angelina Jolie me fustan të bardhë

Thashethemet flisnin për një krizë në çift por e vërteta ishte ndryshe. Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë gjithmonë e …

rodrigez.jpg

Ju prezantojmë Mariana Rodriguez

Emri i saj nuk thotë gjë por mbiemri mund të jetë një garanci. Mariana Rodriguez, 24 vjeçare, me origjinë venezueljane …

dafina z.jpg

Dafina Zeqiri nuk i duron dot rrobat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar së fundmi një tjetër foto nudo në rrjetin social Tëitter. Kosovarja ka realizuar një set …

Kthehu