• |
ide | kryesore
cloney.jpg

George Clooney po bëhet baba?

Provat e martesës gjatë një darke romantike në liqenin e Komos dhe më pas një puthje apasionante. Për herë të …

pirlo.jpg

Pirlo, shiko çfarë ke humbur!

Duket sikur kërkon t’i thotë ish-burrit të saj, Andrea Pirlo “shiko çfarë ke humbur”.  Deborah Roversi, ish-gruaja e fantazistit të …

rita-2_7059.jpeg

Rita me ngjyra leopardi

 Rita Ora shpesh di të thyej kufijtë sidomos sa i përket modës   Rita ka shkëlqyer mbrëmë në paraqitjen e …

madona.jpg

Gëzuar ditëlindjen Madonna!

Diva e muzikes pop, Madonna mori 1.9 milionë urime në Instagram në datëlindjen e saj të 56-të. Nga fansat e …

Kthehu