• |
ide | kryesore
sadija.jpg

Sadija “mbyll” Facebook –un

Sadije Berisha, ish –bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, që tashmë jeton në Suedi, ka vendosur të shkëpusë për ca kohë marrëdhëniet …

tifozja.jpg

Kjo eshte tifozja me e re e Interit

Quhet Nabilla Benattia. Eshte 22 vjec dhe nje modele dhe prezantuese e njohur televizive ne France. Por tashme eshte bere …

ciljeta.jpg

Kur përkulet Çiljeta

Kur përkulet Çiljeta normalisht përbën ngjarje. Edhe më indiferentët vështirë se do të kishin rezistuar pa parë në bisht të …

tuna.jpg

Tuna nervoze me fansat e saj

Siç duket kënga më e re e Tunës dhe Getit nuk është duke u pëlqyer mjaft nga publiku. Shumicën e …