• |
ide | kryesore
1499064267paolo-villaggio.jpg

Shuhet “Fantozzi”

Ka ndërruar jetë në Romë aktori Paolo Villaggio, në moshën 84-vjeçare. I famshëm për rolin e Ugo Fantozzit, aktori nga …

DDtNUxnXYAAk7_o.jpg

Furi sulmesh vetëvrasëse në Siri

Të paktën 8 përsona humbën jetën dhe dhjetëra të tjerë mbetën të plagosur nga një sulm me bomba vetëvrasëse në …

Kthehu