• |
ide | kryesore
02088F5F-D1C8-4A9D-83F9-5865E2E1F2FD_w640_r1_s.jpg

Kerry thyen këmbën me biçikletë

Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry ka thyer këmbën në një aksident me biçikletë në Zvicër, duke u detyruar të …

poster-erdogan.jpg

Posteri i Erdogan hyn në Guinness

Simpatizantët e Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (AKP) kanë përgatitur një poster 4709 metra katror ku presidenti turk, Recep Tayyip …

facebook-twitter-google.png

Kërcënohen Google, Twitter dhe Facebook

Kompanitë teknologjike amerikane, si ‘Google’, ‘Twitter’ dhe ‘Facebook’, janë kërcënuar nga agjencia ruse Roskomnadzor, që merret me mbikëqyrjen e mediave, …

be.jpg

Kohë të vështira për BE

Sukseset e fundit elektorale të euroskeptikëve dhe eurokritikëve në Poloni, Spanjë, Britaninë e Madhe dhe Finlandë, duhet t'ua bëjnë të …

Kthehu