• |
ide | kryesore
lenjan.jpg

Ermir Lenjani drejt Gjermanisë?

Ermir Lenjani po shkëlqen me Kombëtaren shqiptare dhe këtë e kanë vërejtur klubet e ndryshme evropiane. Futbollisti kosovar e ka …

squadrone.jpg

Xhenova pushtohet nga shqiptarët (15 foto)

Rreth 23  mijë tifozë shqiptarë pushtuan stadiumin e Genoas për takimin Itali-Shqipëri. Edhe e përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport” …

Kthehu