• |
ide | kryesore
C3HSUaUXcAIiCLw.jpg

Zyrtare/ Niang: Mirupafshim Milan!

Niang është zyrtarisht një sulmues i Watford. Këtë mëngjes ai kreu vizitat mjekësore në Londër dhe në mbrëmje hodhi firmën …

1485379889225_lc_galleryImage_Jan_25th_2017_Liverpool_U-574x358.jpg

VIDEO/ Liverpool eliminohet nga Kupa

Liverpooli është eliminuar nga EFL Cup. “The Reds”humbën në shtëpi nga Southampton, 1:0, falë golit të Long. Skuadra e Jurgen …

Kthehu