• |
ide | kryesore
IMG_41467393824777.jpeg

Gjermania Kampione e Botës

Gjermania eshte Kampione e Botes per te katerten here. Ne finalen e madhe ne Maracana, gjermanet fituan ne kohen shtese …

Nelly.jpg

Nelly parashikon fitoren e botërorit

Orakulli i këtij botërori është një elefant. Nelly parashikoi fitoren e Gjermanisë ndaj Brazilit dhe tani ka bërë parashikimin për …

Kthehu