• |
ide | kryesore
shaktar.jpg

Bomba mbi stadiumin e Shakhtar Donetsk

Gjithmonë edhe më i lartë tensioni mes Ukrainës dhe Rusisë. Dy bomba kanë shpërthyer në “Donbass Arena” të Donjeckut, një …

mattia-destro1_0.jpg

Destro drejt Milanit

Milani këmbëngul për sulmuesin e Romës, Mattia Destro. Mësohet se pas një bisede telefonike ka patur edhe një takim në …

ronbaldo1.jpg

Ky është sot “fenomeni” Ronaldo

Nga një hero i futbollit brazilian, Ronaldo tashmë shërben vetëm për të dalë në fotografi. Nuk është më “fenomeni” që …

pogba.jpg

Pogba tremb Juventusin

“E ardhmja e Paul Pogba është shumë e qartë”. Këto janë fjalët e drejtorit të përgjithshëm të Juventus  Beppe Marotta …

Kthehu