• |
ide | kryesore
ibra.png

​Milan me super lajm për Ibrahimovic

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic është lojtar i lirë, pasi Manchester United nuk vendosi t’ia vazhdonte kontratën. Lojtari ende nuk ka folur …

kjasghjshdgsjdghsd.jpg

LIVE/ Neymar mbërrin në Paris

PSG zyrtarizoi blerjen e Neymar nga Barcelona. Lojtari firmosi një kontratë 5-vjecare deri në 30 qershor 2022 dhe do të …

Kthehu