• |
ide | kryesore
mattia-destro1_0.jpg

Destro drejt Milanit

Milani këmbëngul për sulmuesin e Romës, Mattia Destro. Mësohet se pas një bisede telefonike ka patur edhe një takim në …

ronbaldo1.jpg

Ky është sot “fenomeni” Ronaldo

Nga një hero i futbollit brazilian, Ronaldo tashmë shërben vetëm për të dalë në fotografi. Nuk është më “fenomeni” që …

pogba.jpg

Pogba tremb Juventusin

“E ardhmja e Paul Pogba është shumë e qartë”. Këto janë fjalët e drejtorit të përgjithshëm të Juventus  Beppe Marotta …

Mario-balotelli-cars-collection-cover2.jpeg

Balo te Liverpool, me 6 milion ne vit

Mario Balotelli është praktikisht një futbollist i Liverpoolit. Milani dhe klubi anglez kanë arritur akordin për transferimin e Supermarios në …

mario.jpg

Balotelli tek Liverpool

Mario Balotelli –n nuk e duan më tek Milan. Klubi milanez ka nisur negociatat me anglezët e Liverpool, të cilët …

Kthehu