• |
ide | kryesore
klopp.jpg

Porosia e Klopp: Kujdes nga Alban Meha

Borussia Dortmund dhe Paderborn do të përballen të shtunën, në kuadër të xhiros së 12-të të Bundesligës. Trajneri i Dortmundit, …

lenjan.jpg

Ermir Lenjani drejt Gjermanisë?

Ermir Lenjani po shkëlqen me Kombëtaren shqiptare dhe këtë e kanë vërejtur klubet e ndryshme evropiane. Futbollisti kosovar e ka …

Kthehu