• |
ide | kryesore
Eto_69180_immagine_obig.jpg

Eto’o nënshkruan me Sampdoria

Samuel Eto’o është zyrtarisht një lojtar i Sampdoria. Sulmuesi nga Kameruni kal firmosur një kontratë për 3 vite e gjysëm. …

milani.jpg

Milan eliminohet nga Kupa e Italisë

Milan i ka thënë “lamtumirë” edhe objektivit të fundit që kishte për këtë sezon dhe që mund t’i jepte mundësinë …

cana.jpg

“Skuqet” Lorik Cana (video)

Lorik Cana ka marrë dy kartona të verdhë për pesë minuta në takimin e Lacios kundër Milanit, duke e lënë …

foto_1394.jpg

Shaqiri: Nuk kam të dashur

Pas transferimit te Interi, futbollisti nga Kosova Xherdan Shaqiri duket se ka dalë menjëherë “për gjah”. Ai është kapur në …

guardiola_2136.jpeg

Guardiola drejt largimit nga Bajerni

Mediat gjermane kanë alarmuar tifozët e Bajernit të Mynihut, duke raportuar se trajneri Pep Guardiola mund të largohet nga Bavaria …

Kthehu