• |
ide | kryesore
krasniq.jpg

Partizani prezanton Gëzim Krasniqin

Gëzim Krasniqi u prezantua zyrtarisht si përforcimi i radhës i skuadrës së Partizanit nga trajneri Shpëtim Duro në një konferecë …

lenjanok.jpg

Edhe Verona kërkon Ermir Lenjanin

Shtohet lista e skuadrave që dëshirojnë Emir Lenjanin. Përveç ekipeve gjermane të Stuttgartit, Kolnit dhe Eintracht Frankfurt, mediat italiane shkruajnë …

Kthehu