• |
ide | kryesore

Grupi E, Serbi-Zvicër nis sfida

Në “Kaliningrad Stadium” nis takimi i mbrëmjes Serbi-Zvicër. Pas Brazil-Kosta Rika (2-0) kjo është sfida përmbyllëse e Grupit E në …

Brazili shpëton në shtesë..

Brazili vuan 90 minuta kundër Kosta Rikës por zgjidh ndeshjen në të parën shtesë me Philippe Coutinho dhe Neymar Jr. …

Kthehu