• |
ide | kryesore
benzi ok.jpg

Rusja mbulon Benzin me diamantë

Quhet Daria Radionova. Është 21 vjeçare dhe ka shpenzuar 20 mijë paund për të mbuluar me diamantë dhe gurë të …

dasmat1.jpg

Fotot më qesharake të dasmave

Tabloidi britanik “Daily Mail” ka mbledhur në Web fotot më qesharake të ditës së dasmës. Mes tyre nuk mungojnë incidentet …

hajdutja.jpg

Një hajdute simpatike

Për këtë vajzë është hapur një fushatë në rrjetet sociale që ajo të mos shkojë në burg. Të gjithë thonë …

Kthehu