• |
ide | kryesore
tuna.jpg

Tuna nervoze me fansat e saj

Siç duket kënga më e re e Tunës dhe Getit nuk është duke u pëlqyer mjaft nga publiku. Shumicën e …

dietologia.jpg

Dieta magjike, 3.5 kg në një ditë

Mjekja dietologe dhe autorja e librave bestseller, Anne Louise Gittleman, është krijuesja e Dietës Agjërim- Detoksifikim (The Fast Track Detox). …

Kthehu