• |
ide | kryesore
theron-penn.JPG

Theron dhe Penn drejt altarit

Me sa duket thashethemet për  një fejesë të mundshme të Charlize Theron dhe Sean Penn janë të vërteta. Aktorja e …

iluzion.JPG

Magjia vizuale e 3D

Fantastike! Këta dy djem të vegjël janë një iluzion 3D të vizatuar në letër vetëm me laps.

Andi_Bushati.jpg

Hijet e Tiranës së djeshme

Disfata e parë numerike e Edi Ramës në kuvend, këtë të enjte, paradoksalisht, nuk e ka “të keqen” tek numrat. Fakti …

shaqiri ii.jpg

Shaqiri: Nuk largohem nga FC Bayern

Xherdan Shaqiri u ka dhënë fund zërave për një largim të mundshëm të tij nga Bajern Munchen. Ggjithçka është shkruar …

angelina.jpg

Brad dhe Angelina martohen në film

Kanë filluar të bijnë këmbanat e martesës për  Brad Pitt dhe Angelina Jolie… ose aty afër. Ndërkohë që  të gjithë …

Kthehu