• |
ide | kryesore
monk2.jpg

Prej vitesh pa bërë seks

Këngëtarja, modelja dhe aktorja e njohur australiane Sophie Monk gjithmonë e kishte dashur famën dhe kur më në fund e …

rita 88.jpg

Rita Ora: Atë natë isha pa brekë

Këngëtarja me origjinë Shqiptare, Rita Ora ka bërë një postim në rrjetin social Instagram. Ajo ka postuar një fotografi të …

Kthehu