• |
ide | kryesore
Nelly.jpg

Nelly parashikon fitoren e botërorit

Orakulli i këtij botërori është një elefant. Nelly parashikoi fitoren e Gjermanisë ndaj Brazilit dhe tani ka bërë parashikimin për …

muc nano.jpg

Muç Nano, jamais vu- déjà nu

Publicisti i njohur Mustafa Nano, ka nisur pushimet. Ai e ka lënë studion e "Jamais vu" në Ora News, për …

umberto-eco.jpg

Humbja e privacisë

Një prej problemeve të kohës sonë, që (po të nisesh nga çfarë thotë shtypi) ka obsesionuar nga pak të gjithë, …

darbar.jpg

Dar Bar në Drimadhes

Edhe këtë verë, Dar Bar mbetet vendi më i veçantë për të shijuar detin dhe muzikën. Kokteje të veçanta me …

Kthehu