• |
ide | kryesore
ciljeta.jpg

Mami Çiljeta në ditët e nxehta

Ikën kohërat e festave dhe netëve pa gjumë gjatë stinës së verës. Tani Çiljeta është mami dhe Fernando i vogël …

birra.jpg

Pini birrë se ju bën mirë

Në momentin që konsumohet në sasira të moderuara pa e tejkaluar, birra ndihmon në parandalimin e Alzaimerit, në sëmundjet e …

Kthehu