• |
ide | kryesore

Zbërthimi/ Çfarë fitoi Basha nga aleatët e tij europianë

Zbërthimi/ Çfarë fitoi Basha nga aleatët e tij europianë
Pikat më të forta të rezokutës së dalë nga kongresi i PPE në Zagreb

Zaev refuzon të ‘eksportojë” modelin shqiptar të vettingut: “Jo një sistemi pa gjykata”

Zaev refuzon të ‘eksportojë” modelin shqiptar të vettingut: “Jo një sistemi pa gjykata”
Kryeministri maqedon hedh poshtë kërkesën e Brukselit për të huazuar reformën tonë në drejtësi

Konflikti kushtetues/ A i vlen Metës mbështetja e Berishës?

Konflikti kushtetues/ A i vlen Metës mbështetja e Berishës?
Cili qe mesazhi i takimit presidencail të “dy malësorëve”

Gafa e Ramës/ Futi Kosovën në hartën e Serbisë. Furtunë në Prishtinë, jehonë në Beograd

Gafa e Ramës/ Futi Kosovën në hartën e Serbisë. Furtunë në Prishtinë, jehonë në Beograd
Ndonëse kryeministri e fshiu nga Facebook 'gabimin" kjo nuk i ka ndalur kritikët e tij: 'Ta shpallim 'non grata"

Karikaturat/ Si po shndërrohen në qesharakë ndërkombëtarët e Tiranës

Karikaturat/ Si po shndërrohen në qesharakë ndërkombëtarët e Tiranës
Heshtja për drogën dhe vjedhjen e zgjedhjeve, tallja me peshqit e mëdhenj, kritikat për opozitën dhe mbështetja për Ramën
TË FUNDIT

Dalin EMRAT/ Këto janë gratë dhe fëmijët që ndodhen në kampin Al-Hawl të Sirisë

Ditët e fundit ka ndodhur një zhvillim i ri që lidhet me gratë dhe fëmijët shqiptarë në kampin Al-Hawl në …

“Po e tha Amerika, ka mbaruar”/ Lubonja: E keni gabim, “eliminimi” i Metës alarm i madh

Analisti Fatos Lubonja deklaroi se “eliminimi” i presidentit Ilir Meta nga maxhoranca është alarm i madh për shoqërinë shqiptare. I …
Lubonja: Meta ka të drejtë, por të tregojë ndërkombëtarët palaço

Analisti Fatos Lubonja komentoi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në Neës24, shpërthimin e Presidentit Ilir Meta, lidhur …

Flet Albin Kurti: Me Ramën kam pasur gjithnjë debate të forta

Gjatë diskutimit në emisionin “Open”, kreu i “Lëvizjes Vetëvendosje” Albin Kurti deklaroi se ka pasur gjithnjë debate të forta me …

PAMJE TE RENDA/ 3 të rinj tërheqin zvarrë dhe dhunojnë barbarisht kamerierin (VIDEO)

Një i ri nga Berati është dhunuar brutalisht nga tre persona të tjerë dhe pasi shembet në asfalt, askush nuk …IDE


VIDEO/ Shikoni si 5 shqiptarë grabisnin makinat “Range Rover” në Itali

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes karabinierët e skuadrës investigative të Varese në Itali arrestuan 2 shqiptarë …

Dokumenti/ Bleu cigare në Tiranë me paratë e shtetit, “kryqëzohet” këshilltari i Fatmir Limajt

Faturat e kripura të qeveritarëve shqiptarë shkaktuan skandal pak kohë më parë. Qindra mijëra euro të shpenzuara nga ministrat në …

FOTO/ Pranga 3 shqiptarëve në Itali, kishin vjedhur aq shumë sa mund ta hapnin një dyqan

Policia italiane ka arritur të vërë në pranga 3 shtetas shqiptarë të moshave 24, 30 e 33 vjeç, të cilët …

Kriza në Shqipëri, Basha tregon çfarë i tha Merkel dhe zyrtarët e tjerë të BE-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet se Shqipëria dhe shqiptarët kanë mbështetjen e fortë të drejtuesve kryesorë të BE-së …

Topi flet pas takimit me Metën: Kriza është pasojë e ndryshimeve kushtetuese të vitit 2008. Të gjendet zgjidhje

I radhës që mbërriti sot në zyrën e Ilir Metës, ishte Bamir Topi. Kriza kushtetuese ka mbërthyer politikën, duke risjellë …
SPORT
PAPARAZZI

Miley ndahet nga Docy Simpson

Duket se ka mbaruar gjithçka në mes këngëtares amerikane, Miley Cyrus dhe partnerit të saj, Cody Sim…

Rudina Dembacaj poston foton e ish burrit (Foto)

Rudina përflitet se është në një romancë me politikanin Mark Frroku. Në inagurimin e restorantit të …

Gigi, rikthim me Zayn

Gigi Hadid i dha fund romancës së verës me Tyler Cameron për t’ju kthyer dashurisë së vjetër, Zayn M…

Coldplay: Nuk do të bëjmë turne, po mrojmë planetin nga ndotja

Coldplay nuk do të bëjë turne për albumin që pritet të prezantojnë, “Everydaylife”.
Vendimi, siç ka…

David Guetta shfaqet me të dashurën e re (Foto)

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë p…

SYRI I LAPSIT
BLOG
STIL
MË TË LEXUARAT
PIK.ANTE
DOSSIER
LAPSI LEAKS
PLANET
Kthehu