• |
ide | kryesore

Fotoja që po çmend internetin: Si e kaloi kamioni tabelën?

Arkiva, Stil
foto kuic.jpgDuket si një nga pikturat e Escher kjo foto që ditët e fundit po çmend internetin. Si ka mundur kamioni që ka lënë shenjat e gomave në dëborë të kalojë tabelën? Duke e parë me vëmendje imazhin e shpërndarë në Reddit nga përdoruesi “Brookstaylorh” ajo është shkrepur në qytetin teksan të Odessa dhe duket si diçka e pamundur. Mes qindra komenteve të postuara dhe që e kanë konsideruar atë një mashtrim ka patur edhe nga ata që mendojnë se tabela është vënë pasi ka kaluar kamioni./lapsi.al/