• |
ide | kryesore

7 trendet e bukurisë (FOTO)

Industria e bukurisë po kalon disa ndryshime. Ka disa lajme të mira: moda po bëhet më e thjeshtë dhe më …

Trendi më i ri i thonjve (FOTO)

Për të gjitha ju që i adhuroni xixat  këto modele thonjsh  janë ndër më të pëlqyerat në Instagram. 1- Elegante 2- …

Kthehu