• |
ide | kryesore

user 10

The Rock i jep fund beqarisë

Aktori i njohur Dwayne Johnson prej disa vitesh është në një lidhje me Laura Hashian. Ai ka zhvilluar një dasmë …

Melinda sjell klipin e ri (VIDEO)

Para pak ditësh gjithashtu Melinda nxorri një video ironizuese të këngës “Bye Bye” nga dyshja Tayna – Dafina duke e …

Dafina Dauti, në pritje të ëmbël

Një muaj më parë, këngëtarja Dafina Dauti pranoi publikisht se është e dashuruar me këngëtarin Tafil Kurteshi. “Është përfol dhe me …

Kthehu