• |
ide | kryesore

Policia rrugore pezullon 320 patenta

Policia Rrugore, gjatë javës, ka proceduar penalisht 67 drejtues mjetesh për drejtim mjeti në mënyrë të parregullt dhe shkelje të …

Kthehu