• |
ide | kryesore

Polemika/ Dokumentat e CIA, Koliqi dhe Martin Camaj shërbenin si agjentë

Nuk kishte asnjë dyshim se materiali gjysëm historik dhe gjysëm gazetaresk i hulumtuesit Auron Tare, do të merrte formën e …

Pse disa femra qajnë gjatë seksit

Vajzat e forta nuk qajnë? A nuk thotë kështu teksti i një kënge.. Por kur kalojnë një orgazëm të fortë …

Rilindasit në garë lëpirjeje ndaj Ramës/ Shihni ç’bëri në fjalimin e tij Veliaj

Rilindja po preket nga një sindromë fundpushteti: servilizmi deri në lëpirje ndaj liderit të plotfuqishëm. Pas grave dhe burrat janë …

Pse njoftimi i prokurorit special është në të mirë të shqiptarëve

Pas bërjes publike të ak takuzës së Prokurorit Special ndaj Thaçit, Veselit e të tjerëve, Edi Rama deklaroi se shkoi …

Turqia në Ballkan: Një marsh drejt perëndimit

Rajoni i Ballkanit po bëhet tërheqës për një spektër të gjerë të lojtarëve të huaj – nga Pekini në Uashington, …

Kulisat/ Si përfundoi në pranga rilindasi i Vorës Agim Kajmaku

Odiseja tetë mujore e arratisë së ish kryebashkiakut të Vorës Agim Kajmaku ka marrë fund. Problemet shëndetësore me dibetin e …

“Unë Ennio Morricone kam vdekur”/ Letra që la me dorën e tij kompozitori italian

Largimi nga kjo botë e Ennio Morricone-s shënon humbjen e një pjese të historisë që fillon gjysmë shekulli më parë. …

Shefja e Infektivit nxjerr blof Ramën: Komiteti i Ekspertëve sugjeroi, vendimet i mori qeveria

Për gjatë gjithë kohës që nga fillimi i pandemisë, kryeministri Edi Rama është fshehur pas të ashtuquajturit Komitet të Ekspertëve …

VIDEO LIVE/ Opozita pushton parlamentin e Serbisë, ndërhyn policia

Një protestë e opozitës në Serbi ka përfunduar me përplasje të dhunshme përpara selisë së parlamentit. Opozita proteston kundër manipulimit …

Analiza/ Qeveria po sillet sikur Covid 19 nuk ekziston

Në Tiranë ka nisur këtë të hënë transporti publik, ndërkohë që pandemia është në kulmin e rrezikshmërisë së saj. Qeveria …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu