• |
ide | kryesore

David Luiz: Festova për PSG, por e respektoj Chelsea

I pakategorizuar
david-luiz.jpgMbrojtësi brazilian, David Luiz, është shprehur shumë i lumtur pasi eliminoi ish-skuadrën e tij, Chelsea. “Cikli im te Chelsea ka përfunduar dhe PSG-ja më dha një mundësi të mrekullueshme ta vazhdoj karrierën” – u shpreh Luiz. “Unë respektoj gjithsecilin. Ishte bukur që unë shënova. Unë deklarova se nuk do të festoja, por emocionet më kapluan. Nuk mund të bëja asgjë. Jam shumë i lumtur që jemi tutje. Ishim të mrekullueshëm, secili” – shtoi tutje braziliani. /GazetaExpress/