• |
ide | kryesore

Portieri bën sikur i bie të fikët që të evitojë kartonin e kuq (video)

I pakategorizuar
portieros.jpgJemi në Copa Libertadores. Po luhet takimi Barcelona Guayaqui – Atletico Nacional. Portieri (aktor) Maximo Banguera bën sikur i bie të fikët për të mos u ndëshkuar me karton të kuq. Arbitrit duket se nuk ia ka hedhur dot për asnjë minutë. Nga imazhet duket se ai nuk thërret as mjekët në fushe, megjithëse portieri qëndron i shtrirë dhe nuk jep shenja jete. Në fund ai nuk shpëton nga përjashtimi./lapsi.al/