• |
ide | kryesore

Tifozët malazezë godasin portierin e Rusisë (video)

I pakategorizuar
malzaez.jpgNdeshja ndërmjet Malit të Zi dhe Rusisë në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016 është ndërprerë që në minutën e dytë. Krejt kjo ka ndodhur pasi tifozët vendas kanë goditur me një fishekzjarr portierin e Rusisë, Igor Akinfeev. Ai nuk ka mundur të vazhdojë ndeshjen, ndërsa në vend të tij është futur portieri i dytë Lodigin.